
Дивіться просто зараз в режимі онлайн: Skoda Octavia 1.8TSI 2013 / Test Drive
Детальний опис відео: Abonează-te la CARtuned! (https://goo.gl/W3Spd6) și fă parte din noua comunitate! Vă mulțumesc pentru trei ani excelenți! Mașini și Jurnale ia sfârșit. Paul …
Число показів на цей час: 66488
Час опублікування: 2014-10-19 23:04:47
Повна тривалість відео: 12:51
Mașini și Jurnale
Кількість лайків: 280
Кількість дизлайків: 13

Виктор Хильчук /
14.10.2017
Salut! Am si eu 1.8 tsi, luata de noua, an fabr. 08.2013, are 57.000, in afara de termostat, care a picat la 15.000km(skimbat in garantie), nu am avut alte probleme, cobsumul de ulei e mic, consumul meu mediu e de 6.1-mers normal.. fara prea mult trafic in Bucuresti… bordul(zona ceasurilor de bord) trosneste rau de cand am luat o… in rest.. Merita banii.. portbagaj imens…a mea a costat 19.900_ elegance, cu senzori fata- spate si cd player cu afisaj d ala mare
14.10.2017
Salut, cum se numește melodia de la sfârșitul videoclipului? Sunt în căutarea unei mașini, mar interesa între Audi a4 avant 2013 și skoda octavia combi 2014 sau superb 2?grea decizie, super Video-ul prezentat, ma ajuta mult. Respect
14.10.2017
Salut. Despre sistemul audio CANTON ceva detalii? Merita achizitionat?
14.10.2017
Ma trezesc acum sa comentez!Iti multumesc pentru prezentare, ce imi place " scurt si la obiect".Da chiar cloncane la 70-40 km/h ( pachet drumuri gerele) si da vopseaua e mizerabila! Cu toate astea e o masina senzationala!
14.10.2017
Prima Skoda care se parcheaza singura a fost Skoda Superb, modelul acela din 2008 🙂
14.10.2017
Fiabilitatea motorului este o problema?
14.10.2017
Nu are suspensie independenta si 1.4 TSI de 150?
14.10.2017
Cat costa masina din test???
14.10.2017
Salut, am o mica curiozitate, linia continua nu este luata in calcul cand filmati?
14.10.2017
Eu am un Diesel de 150 cp si 330 NM, 8.2 sec 0-100 pachetul sport cu scaune fara tetiera, consum la mers sportiv in tara pe drumurile patriei este de 6.2 media dar merg cam apasat, Am statie :-)))
14.10.2017
Superba prezentarea! Mi-a placut mult! Si masina asemenea!
14.10.2017
Inteleg ca voi detineti masina asta. Probleme ceva? Consum de ulei? Revizii ok?(scuze ca tot intervin dar chiar trebuie sa-mi fac temele – singura persoana pe care o stiu cu Octavia 2 1.8TSI 160cp tot imi zice ca are mari probleme cu consumul de ulei si ca pe linia asta a avut si o relatie tensionata cu service-ul. Insa tot respectivul insista ca motorul de fata ar fi o conceptie noua? E adevarat ca acest motor functioneaza MPI in sarcini partiale si FSI in sarcini mari? Multumesc).
14.10.2017
Omule, iti multumesc ca existi!! Eu tocmai ce vreau sa-mi cumpar masina asta – sunt in prag de dat avansul – si tocmai ce ma plangeam ca nu stiu practic nimic de motorul asta in afara de ce scrie pe brosura. Am totusi o intrebare si o remarca vis-a-vis de review: cum sta cu consumul?? In rest foarte profi review-ul; mi-a placut.
14.10.2017
Inconvenient
14.10.2017
Frumos facut review-ul. E prima data cand va vad in acțiune si chiar am fost surprins într un mod placut. Detin o skoda octavia III 1.2TSI 105CP. Per ansamblu sunt foarte foarte mulțumit de mașină. Și la mine suspensia este rigida, dar nu este un incovient. 1.2 pentru economie, 1.4 economie +ceva sportivitate, iar1.8 2.0 sunt pentru altceva ;-). Am vorbit doar despre benzine, deoarece nu îmi plac mașinile diesel.
14.10.2017
Nu mai postați și voi nimic? Mai aștept reviews
14.10.2017
Hy. What suspension have that Octavia? Standard or Sport (-15mm) ?
14.10.2017
Asta am sa o cumpar….;))
14.10.2017
multumesc
14.10.2017
un ford ranger cand prezinti?sau un vw amarok?
14.10.2017
mi-ar fi rusine sa parcheze masina in locul meu. ar trebui sa fiu tare prost sa o las. si in plus, eu parcam de doua ori mai repede in acel loc decat orice computer