
Дивіться просто зараз онлайн: BMW Seria 7 730d 265CP xDrive 2016 / Test Drive
Детальний опис відеоролика: See this video in English https://goo.gl/1gAjL5 ] Abonează-te la CARtuned! (https://goo.gl/W3Spd6) și fă parte din noua comunitate! Vă mulțumesc pentru trei …
Число переглядів на цей час: 26138
Час опублікування: 2016-08-10 08:13:15
Повна тривалість відеоролика: 13:28
Mașini și Jurnale
Кількість лайків: 181
Кількість дизлайків: 20

Виктор Хильчук /
14.10.2017
un link unde aveti poze cu masina ? arata bestial cu peisajul din spate 😀 …ah si unde anume e filmat ? Merci
14.10.2017
lectie de conducere a masinii ? nu am Mai vazut masina asta
14.10.2017
Cine a filmat primele minute cu introducere?? E geniala. PS. ce camere folositi
14.10.2017
De fapt R8 cred ca e prima masina cu faruri laser
14.10.2017
mihai, despre ce buton e vorba in finalul clipului, unde ziceai ca o face cea mai misto masina si ca pentru tine doar asta conteaza ?
14.10.2017
i8 este prima masina cu faruri laser
14.10.2017
mercedes , audi sau bmw
14.10.2017
Paul nu mai fa liniute cu E92 330d si nu compara ca ala din 2007 are 231 CP nu 265 ca 7-aru! Bafta boss, fain review!
14.10.2017
Fiecare videoclip are ceva aparte ! Felicitări pentru munca depusă !
14.10.2017
Parca tot S-class-ul e mai misto!
14.10.2017
Salut, In primul rand vreau sa te felicit pentru ceea ce faci si sa iti urez succes in continuare. Foarte ok review-ul dar dupa parerea mea, ca multi altii care fac review-uri, tinzi sa te opresti in niste clisee. Am sa enumar doar unul acum:Nu TREBUIE sa spunem sau sa ii recunoastem Mercedes-ului confortul si BMW-ului sportivitatea … pt ca asta spune marca si eu daca o spun inseamna ca ma pricep la masini si la sloganurile lor. Chestiunea cu confortul S Klasse vs 7er. DE CE trebuie sa fie asa cand stim ca masina asta in clipa de fata este top of the line din toate punctele de vedere. INCLUSIV CONFORT. Nu cred ca este om pe planeta asta, pe care daca il urci in fiecare masina ar putea pune degetul pe exact ce e mai neconfortabil in 7er vs SKlasse. Diferentele, deca sunt, dpdv al confortului, sunt infime, de ordinul 3% – 4%, insignificant pentru corpul uman. Design-ul exterior al masinii, dupa parerea mea, este nereusit. Mie personal nu imi place, dar fiind o chestiune de gust imi asum parerea asta si nu vreau sa o 'vand' nimanui. Mie personal nu imi place deoarece imi da impresia ca este cu mult mai mica decat un f01 si nu numai asta, din spate seamana izbitor cu un GT. Sunt un fan inrait al marcii si putin neobisnuit pt Romania, un fan al touring-ului. Am avut din 2005 pana acum un e46 touring 320d din 2004 (150HP), un e91 320d din 2006 (163 HP –> chipped 190 HP) si acum ma numar printre fericitii posesori ai unui f11 530d din 2012 (258 HP). Inca o chestiune si inchei: nu mi se pare ATAT de mare diferenta intre modurile Sport+, Sport, Comfort si ECO Pro precum o spui tu in video. Da, este o diferenta, da, sta mai turata in sport si schimba mai sus, dar ORICAND sunt in Comfort, daca ii dau kickdown masina raspunde aproape la fel de bine ca pe Sport. Iar susepensiile, care apropo la touring, pe spate sunt cu perna de aer, nu mi se pare ca intre moduri, trec printr-o schimbare atat de dramatica. Repet, da, este o schimbare, dar nu atat de signifianta. Tocmai de aceea cu modelul acesta de seria 7 au introdus modul Adaptive deoarece 90% din soferi conduceau DOAR in comfort, cum porneste masina defalult, nestiind sa memorize ultima sateare. Asadar, modul Adaptive este 'the best all arounder'Inca o data succes si keep up the good work!