Реклама

У Німеччині паркування електромобілів буде безкоштовним

Пільги для електромобілв у Німеччині

Німецька влада прийняла новий законопроект, який передбачає розширення пільг для електромобілів. Так, тепер власники цих екологічно чистих авто можуть їздити по смугах для громадського транспорту, а також безкоштовно паркуватися. На думку німців, такі переваги стимулюватимуть популярність електромобілів.

Зазначимо, що на початку вересня, канцлер Німеччини Ангела Маркель дала завдання для посадовців – до 2030 року знизити кількість шкідливих викидів на 25% у порівнянні з показниками 1990 року. Збільшення кількості електромобілів з теперішніх 21,3 тисяч до 1 мільйона у 2030 році допоможе досягти поставленого завдання.

Загалом, Німеччина докладає чимало зусиль для зменшення викидів в атмосферу. Про це говорить і той факт, що викиди шкідливих газів в атмосферу з 2001 по 2012 рік скоротилися на 21 мільйон тон (було 161 млн тон у, стало 140 млн тон).

Читайте також: Представлена у Москві Lada Vesta надійде у продаж вже через рік

Також варто згадати, що за останні три роки у світі було продано більше як 500 тисяч електромобілів. При цьому темпи рості продажів електричних авто перевищують темпи росту продажів гібридів.

Реклама

Комментарии



Обговорення закрито.