Реклама

Пекін пересадять на електротранспорт

електрозаправка

Влада китайської столиці офіційно ухвалила рішення про скорочення до 2017-того року продажу автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами більш ніж у 2,5 рази. При цьому, уже з наступного року буде різко збільшено продаж електромобілів.

За офіційними даними, такі дії передбаченні для виконання п’ятирічного плану (2014-2017 роки), підготовленого місцевим урядом, який передбачає скорочення викидів в атмосферу. “До 2017-того року річна квота на покупку автомобілів на дизпаливі чи бензині буде обмежена 90 тисячами (зараз це обмеження стоїть на позначці 240 тисяч)” – йдеться у документі”.

Водночас з тим, кількість автомобілів на нових, екологічно чистих видах енергії, навпаки, буде збільшено до 60 тисяч протягом чотирьох років (нинішнє число – 20 тисяч). Стимулювати покупку міщанами екологічного транспорту планують підвищенням цін на пальне і штрафами за шкідливі викиди в атмосферу.

Також уряд розраховує на те, що до 2017-того 52% пекінців та гостей міста будуть користуватися громадським транспортом. При цьому, до того ж року аж 65% автобусів в центрі міста будуть переведені на електроенергію та газ. Збільшуватимуть і кількість електротранспорту в службах доставки, таксі.

Читайте також: В Києві побудують 20 нових заправок для електрокарів

А для тих, хто не в курсі останніх досягнень електромобілів рекомендуємо прочитати статті про електричні авто, які розроблялися з “нуля” і які вже зараз здатні позмагатися по всіх параметрах із звичайними автомобілями. Серед таких електромобілів – Tesla Model S та BMW i3. Перший – преміальний седан якому під силу на одній зарядці долати міжміські відстані. Другий – міський компакт, однієї зарядки батарей якого вам вистачить не на один день “підкорення міста”.

Реклама

Комментарии



Обговорення закрито.